Meet our team

Liesbeth Geysels

Algemeen Directeur

Steve Sel

Manager Projecten

Eric Verlinden

Manager Research

Kris Neyens

Manager Internationalisering

Peter Lagey

Manager Multimodaal

Hans Vandenborre

Key Account Manager

Philip Peeters

Business Development Log!Ville

Paul Van Nuffel

Business Development Log!Ville

Eddy Hagen

Innovatiecoach & Projectmedewerker

Luc Pleysier

Projectleider

Ludo Sys

Projectleider

Dirk De Vylder

Projectleider

Gunther Storme

Projectleider

Stefan Bottu

Projectleider

Filip Van Hulle

Projectleider

Michael Deca

Projectleider

Julie Stuer

Projectleider

Dirk Jocquet

Projectleider

Hans Robben

Projectleider

Sophie Delannoy

Projectleider

Domien Stubbe

Projectleider

Jan Merckx

Projectleider Re2Live

Willy De Decker

Expert Multimodaal

Filip Dupré

Expert Multimodaal

Wannes Dockx

Expert Multimodaal

Tom Vervliet

Expert Multimodaal

Michèle Aerts

Events en Marketing

Stephanie Florizoone

Communicatie en Webmaster

Sonja De Wolf

Klantenboekhouding en Database Administrator

Wim De Bois

Leveranciersboekhouding

Liesbeth Geysels

Position: Algemeen Directeur
E-mailliesbeth.geysels@vil.be
T: +32 3 229 05 02
M: +32 475 41 57 23

Steve Sel

Position: Manager Projecten
E-mailsteve.sel@vil.be
T: +32 3 229 05 05
M: +32 475 69 16 44

Eric Verlinden

Position: Manager Research
E-maileric.verlinden@vil.be
T: +32 3 229 05 33
M: +32 477 33 67 68

Kris Neyens

Position: Manager Internationalisering
E-mailkris.neyens@vil.be
T: +32 3 229 05 13
M: +32 472 11 13 35

Peter Lagey

Position: Manager Multimodaal
E-mailpeter.lagey@vil.be
T: +32 3 229 05 09
M: +32 477 44 24 54

Hans Vandenborre

Position: Key Account Manager
E-mailhans.vandenborre@vil.be
T: +32 3 229 05 17
M: +32 471 28 58 47

Philip Peeters

Position: Business Development Log!Ville
E-mailphilip.peeters@vil.be
M: +32 472 92 83 36

Paul Van Nuffel

Position: Business Development Log!Ville
E-mailpaul.vannuffel@vil.be
M: +32 496 86 22 31

Eddy Hagen

Position: Innovatiecoach & Projectmedewerker
E-maileddy.hagen@vil.be
T: +32 3 229 05 37
M: +32 496 52 71 34

Luc Pleysier

Position: Projectleider
E-mailluc.pleysier@vil.be
T: +32 3 229 05 11
M: +32 475 52 44 96

Ludo Sys

Position: Projectleider
E-mailLudo.sys@vil.be
T: +32 3 229 05 06
M: +32 475 93 96 69

Dirk De Vylder

Position: Projectleider
E-maildirk.devylder@vil.be
T: +32 3 229 05 03
M: +32 479 04 71 81

Gunther Storme

Position: Projectleider
E-mailgunther.storme@vil.be
T: +32 3 229 05 15
M: +32 476 98 49 24

Stefan Bottu

Position: Projectleider
E-mailstefan.bottu@vil.be
T: +32 3229 05 30
M: +32 473 79 15 03

Filip Van Hulle

Position: Projectleider
E-mailfilip.vanhulle@vil.be
T: +32 3 229 05 19
M: +32 489 90 44 66

Michael Deca

Position: Projectleider
E-mailmichael.deca@vil.be
T: +32 3 229 05 04
M: +32 473 11 23 44

Julie Stuer

Position: Projectleider
E-mailjulie.stuer@vil.be
T: +32 3 229 05 34
M: +32 498 71 89 71

Dirk Jocquet

Position: Projectleider
E-maildirk.jocquet@vil.be
T: +32 3 229 05 18
M: +32 485 88 81 03

Hans Robben

Position: Projectleider
E-mailhans.robben@vil.be
M: +32 478 98 24 50

Sophie Delannoy

Position: Projectleider
E-mailsophie.delannoy@vil.be
T: +32 3 229 05 36
M: +32 486 48 13 64

Domien Stubbe

Position: Projectleider
E-maildomien.Stubbe@vil.be
T: +32 3 229 05 35
M: +32 484 81 23 52

Jan Merckx

Position: Projectleider Re2Live
E-mailjan.merckx@vil.be
M: +32 475 56 07 74

Willy De Decker

Position: Expert Multimodaal
E-mailwilly.dedecker@vil.be
T: +32 3 229 05 16
M: +32 474 99 03 48

Filip Dupré

Position: Expert Multimodaal
E-mailfilip.dupre@vil.be
T: +32 3 229 05 32
M: +32 475 59 06 56

Wannes Dockx

Position: Expert Multimodaal
E-mailwannes.dockx@vil.be
T: +32 3 229 05 08
M: +32 475 58 01 07

Tom Vervliet

Position: Expert Multimodaal
E-mailtom.vervliet@vil.be
T: +32 3 229 05 31
M: +32 478 77 70 33

Michèle Aerts

Position: Events en Marketing
E-mailmichele.aerts@vil.be
T: +32 3 229 05 00
M: +32 499 28 24 10

Stephanie Florizoone

Position: Communicatie en Webmaster
E-mailstephanie.florizoone@vil.be
T: +32 3 229 05 07
M: +32 494 34 01 63

Sonja De Wolf

Position: Klantenboekhouding en Database Administrator
E-mailsonja.dewolf@vil.be
T: +32 3 229 05 14

Wim De Bois

Position: Leveranciersboekhouding
E-mailwim.debois@vil.be
T: +32 3 229 05 01

 
VIL staat voor een sterk logistiek Vlaanderen

Koninklijkelaan 76 - B-2600 Berchem
T: +32 (0) 3 229 05 00
E: info@vil.be
BTW: BE 0480.185.038
IBAN: BE59 0014 0122 5826
BIC: GEBABEBB

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
VIL