VIL

VIL Nieuwsbrief maart – april 2025

Wat speelt er in de logistieke sector?

Van herbruikbare verpakkingen tot duurzame brandstoffen en kennisdeling: deze editie zit boordevol inspiratie. Ontdek hoe VIL, samen met bedrijven en partners, blijft inzetten op innovatie en duurzaamheid.

In deze editie:

  • Innovatieprojecten: NAFT helpt VIL-bedrijven om de juiste keuzes te maken in het steeds ruimer wordende aanbod van duurzame brandstoffen. Herbruikbare verpakkingen bieden e-commercebedrijven een concreet en duurzaam alternatief voor de afvalberg aan wegwerpverpakkingen. VIL toont hoe het wél kan als medeorganisator van Green Deal Anders Verpakt (GDAV). Het ‘Know How 2 Transfer’-project reikt bedrijven een innovatieve aanpak aan om kennis duurzaam vast te leggen én te delen.
  • Multimodaal.Vlaanderen: Succesverhalen rond duurzame transportoplossingen via binnenvaart en spoor. Ontdek de multimodale visie van Multimodaal Ambassadeur 2024 – Jo Van Moer, oprichter en CEO van Van Moer Logistics.
  • LogiVille: Een geslaagde avant-première van de thematour The Future of Work.
  • Was je erbij?: Een terugblik op een inspirerende infosessie en het succesvolle event ‘Digitalisering als boost voor de circulaire economie’.

Blijf op de hoogte van de nieuwste trends en ontwikkelingen binnen de sector. 

👉 Bekijk de nieuwsbrief (PDF).

VIL VZW

De Burburestraat 6-8, 2000 Antwerpen
Galileilaan 3, 2845 Niel
T: +32 (0)3 229 05 00
E: info@vil.be
BTW: BE 0480.185.038